Про проект good-e.org.ua


Good education є інноваційним проектом і створений громадськими активістами на основі відкритих даних, які публікують органи державної влади та місцевого самоврядування.

Портал передбачає структуризацію даних на різних рівнях функціонування освітньої галузі:

  • освітній процес (профілі, гуртки, факультативи, вчителі та їх компетенції, показники ЗНО, МАН, Олімпіад);
  • заклад як комунальне та інфраструктурне середовище (фінансування закладу, стан ремонту, ресурсна база й потреби закладу, енергоефективність);
  • локація школи/садочка (розташування, транспортне сполучення, безпекова інформація: світлофори, переходи, інформація про аварійність, злочинність у районі);
  • батьківський клуб (активні громадяни, які використовують ресурс, наповнюють його, комунікація між ними, їх відгуки, оцінки та рейтинги).

Сервіс Good education надає додаткові можливості раціонально зважити усі плюси і мінуси при виборі навчальних закладів, замість того, щоб покладатися виключно на рекомендації інших людей чи замовні статті у ЗМІ.

Ми створили цей сайт, щоб кожен, кому цікава тема освіти, або хто відноситься до неї напряму, міг цінити та проаналізувати у зручній візуальній формі усю повноту та якість освітніх послуг, можливості для розвитку дитини, суми бюджету та ресурсного забезпечення закладів, рівень комфорту у закладах освіти й навколо них, а безпекової інформації про ці заклади і багато іншої цінної інформації, про яку зазвичай ніхто не говорить.


Мета проекту:

Good education створений щоб стати майданчиком для комунікації батьків, вихованців та управлінців навчальних закладів, а також створення передумов для  їхньої інтеграції в навколоосвітній процес. Впровадження сервісу дасть поштовх до переорієнтації містян із споживацького підходу до освіти (отримувати запропоноване) до творчо-аналітичного (впливати на покращення умов навчання). Портал має на меті не тільки спростити процес вибору освітнього закладу, а й популяризувати громадські технології та сервіси на основі відкритих даних.